Stolar 1800-tal

358173

STOLAR, 4 st.,1800-talets mitt, senempire, klädsel i tyg, betsad björk, rygg med dekor av lyra, sitthöjd ca 46 cm

Senare klädsel

Rum 11

Stolar 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
2302189
1 600
2300587
2302188
2300587
1 400
2302186
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.