Madeleine Quist Odgren oljemålning

358171

MADELEINE QUIST ODGREN (samtida): Komposition i blått, signerad och otydligt daterad Madeleine, olja på pannå, ca 55x46 cm

Budhistorik (5 bud)
2300246
650
2300385
600
2300246
450
2300382
2300246

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.