Barbro Andersson färglitografi

358169

BARBRO ANDERSSON (född 1948): Amryllis, signerad och daterad Barbro Andersson 2004, 164/320, färglitografi, ca 30x30 cm

Budhistorik (2 bud)

2297885
2289546

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.