Curt Agge oljemålning

358167

CURT AGGE (född 1929): Komposition, signerad Curt Agge, olja på duk, 75x80 cm

Smärre färgbortfall

Curt Agge oljemålning

Budhistorik (28 bud)
2303383
4 200
2302041
2303381
3 800
2302041
3 600
2303380
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.