Birgitta Liljeblad oljemålning

358161

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924): "Landskap i gryning", signerad och daterad B Liljebladh, olja på duk, ca 35x60 cm

Rum 4

Budhistorik (14 bud)
2302225
6 400
2302219
6 200
2302219
5 800
2302211
5 600
2302211
5 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.