Karin Luts akvarell

358160

KARIN LUTS (Estland, 1904-1993): Hamnmotiv, signerad K Luts, akvarell, ca 41x31 cm

Fack 1

Karin Luts akvarell

Budhistorik (14 bud)
2298718
2305131
1 900
2298718
1 800
2305130
1 700
2298718
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.