Väggur

358157

VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i valnöt, dekor med mässingsdetaljer, höjd ca 109 cm, bredd ca 38 cm, pendel och nyckel finns

Brukssliage, smärre skador

Klockor/Ur

Rum 17

Väggur

Budhistorik (20 bud)
2303474
1 800
2303462
1 700
2303444
1 600
2303442
2303435
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.