Axel Wallert oljemålning

358156

AXEL WALLERT (1890-1962): Prometheia, sittande modell, signerad och daterad Wallert 1950, olja på duk, ca 112 x 90 cm

Mindre tryckmärke samt smärre ytskador

Rum 2

Axel Wallert oljemålning

Budhistorik (16 bud)
2300877
3 800
2300864
3 600
2300855
3 400
2300836
3 200
2300853

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.