Snedklaffsekretär

358155

SNEDKLAFFSEKRETAR, 1800-talets andra hälft, inläggningar i mässingl, beslag i förgylld metall, höjd 95, 96x47 cm

Slitage, nyckel finns att avhämta på utlämningen

Rum 8

Snedklaffsekretär

Budhistorik (18 bud)
2302649
2302644
2 800
2302643
2 600
2301160
2 400
2293385

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.