Väggspegel gustaviansk stil

358151

VÄGGSPEGEL, 1900-talets första häft, gustaviansk stil, förgylld, ca 104x46 cm

Diverse, Speglar

Rum 12

Väggspegel gustaviansk stil

Budhistorik (33 bud)
2295303
3 400
2300608
3 200
2295303
2300607
2 800
2295303
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.