Taklampa Nafa

358148

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, Nafa, plast med kromade detaljer, diameter ca 46 cm, reglerbar höjd

Ytskador

Belysning, Taklampor

Rum 8

Taklampa Nafa
Budhistorik (1 bud)

2286140
2016-01-27 11:29:03

2016-02-02 kl 19:26
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.