Orientmatta

358145

ORIENTMATTA, semiantik, galleri, ull på ullvarp, ca 315x100 cm

Skador/ spår av äldre malangrepp, hörn med lagning

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (16 bud)
2321581
2321594
950
2321581
900
2321593
850
2321581

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.