Adrian van Arkel oljemålning

358143

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Abstrakt komposition signerad Arkel, olja på duk, 50x67 cm

Tavelvagn 28

Adrian van Arkel oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2315015
1 600
2315067
2315015
1 400
2315053
1 300
2315015
900

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.