Byrå

358141

BYRÅ, mahogny, omkring 1900, gustaviansk stil, höjd 87, 44x84 cm, nyckel finns dock ej original

Bruksslitage, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Byrå

Budhistorik (7 bud)
2300631
600
2300628
550
2300616
500
2299585
450
2299571

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.