Sekretär

358139

SEKRETÄR, mahogny, 1800-talets senare del, intarsia, gustaviansk stil med ben i rokokostil, beslag med rosettanfanger, höjd 110, 80x45 cm, nyckel finns

Bruksslitage, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 13

Sekretär

Budhistorik (8 bud)
2300775
2300774
1 900
2300772
1 800
2300770
1 700
2300769
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.