Peter Freudenthal färglitografier

358138

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (5) Kompositioner, (samramade), samtliga signerade och daterade, Peter Freudenthal 1975, 15/36, färglitografier, ca 20x20 cm vardera

Rum 22

Budhistorik (13 bud)
2284427
2 400
2300693
2284427
2299061
1 900
2284427
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.