Orientmatta

358136

ORIENTMATTA, antik, Heriz, ca 481x333 cm

Hårt slitage, mindre skador, något reducerade kortsidor

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (68 bud)
2321104
40 000
2321111
39 000
2321104
38 000
2321110
37 000
2321104
36 000

Slutpris SEK:
40 000
4 028 EUR, 4 576 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.