Lars Pirak litografi

358135

LARS PIRAK (1932-2008): "Jokkmokks marknad", signerad Lars Pirak, 66/320, färglitografi, ca 29x72 cm

Fack 4

Lars Pirak litografi
Budhistorik (17 bud)
2300159
2297276
2297070
2290753
950
2290749
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.