Roland Svensson färglitografi

358134

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv från ytterskärgård, signerad och otydligt daterad Roland S, 43/290, färglitografi, ca 29x46 cm

Fack 7

Roland Svensson  färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2300366
2300357
950
2300355
900
2300349
850
2300346

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.