Carl Malmsten skänk "Herrgården"

358133

SKÄNK, Carl Malmsten, "Herrgården", vitlackerad, brännmärkt Bodafors 1960, höjd 96, 101x39 cm, nyckel medföljer

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer och finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 5

Carl Malmsten skänk

Budhistorik (29 bud)
2300438
3 400
2300437
3 200
2300428
2300433
2 800
2300428
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.