Skåp

358132

SKÅP, 1800-tal, Kina, alm, beslag i mässing, höjd ca 108, 77x44 cm

Slitage, mindre skador, ovandel med spricka

Rum 7

Skåp

Budhistorik (16 bud)
2301072
2301093
950
2301072
900
2301092
850
2301072

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.