vETTAR 2 ST

358130

VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, 1 st i i bemålat trä den andra i bemålad papier maché, längd 33 cm

Lagningar, slitage, skador

Diverse, Nautica/Technica

vETTAR 2 ST

Budhistorik (20 bud)
2287422
2287421
1 400
2287420
1 300
2287419
2287417

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.