Byrå nyrenässans

358096

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 4-lådig, träskuren dekor, förgyllda beslag, höjd ca 91, 98x47 cm

Renoverad, senare bemålning

Rum 20

Byrå nyrenässans

Budhistorik (28 bud)
2300005
3 400
2300003
3 200
2300001
2299998
2 800
2300000
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.