Sängbord 1800-tal

358091

SÄNGBORD, 1 par, 1800-talets slut, skiva av sten, låda i sargen, dragbeslag i mässing, bemålade, höjd ca 34, 36x42 cm

Omarbetade, senare bemålade, skivor med borrade mindre hål

Sängbord 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
2297009
500
2296809
450
2296068
2291922
2288541

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.