Byrå 1800-tal

358089

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, 4-lådig, bemålad, höjd ca 100, 114x53 cm, nyckel medföljer

Renoverad, senare bemålad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 15

Byrå 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

2301562
450
2301557
2301482
2301091

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.