Skulpturer 2 st

358067

DEKORATIVA SKULPTURER, 2 st, 1900-talets senare del, glaserat lergods, märkta Italy, höjd ca 69 resp 74 cm

Slitage

Diverse, Keramik/Porslin

Rum 7

Skulpturer 2 st

Budhistorik (1 bud)

2301007
2016-02-02 18:51:14

2016-02-02 kl 19:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.