Bordslampa

358065

BORDSLAMPA, 2 st, 1900-talets andra hälft, pressglas samt slipade glas, förgylld metall, höjd 46 resp 54 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (1 bud)

2287823
2016-01-27 22:23:42

2016-02-02 kl 10:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.