Arman färglitografi

358062

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Violons, signerad och numrerad 177/200, färglitografi, 63x49 cm

Fack 3

Arman färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2298985
2291723
2290026
950
2287822
900
2284650
850

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.