Arman färglitografi

358061

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Violons, signerad och numrerad 177/200, färglitografi, 63x49 cm

Fack 6

Arman färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2291726
2285345
950
2284685
900
2284667
850
2283057

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.