Jean Deyrolle färglitografi

358054

JEAN DEYROLLE (Frankrike, 1911-1967), Les Roques, signerad och numrerad J. Deyrolle, 30/45, 53x38,5 cm

Fack 3

Jean Deyrolle färglitografi
Budhistorik (10 bud)
2301038
2 400
2300533
2300603
2300533
1 900
2300602
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.