Relief

358038

RELIEF, 1900-talets andra hälft, orintalisk, med spegelbakstyke, förgylld, ca 44x30 cm

Diverse

Relief

Budhistorik (17 bud)
2299817
2300066
1 400
2299817
1 300
2300063
2299817

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.