Bordsur

358036

JAEGER-LECOULTRE, bordsur, Atmos Black Caravelle Marina, 1970-tal, höjd ca 23 cm

Slitage

Klockor/Ur

Monter 16

Bordsur

Budhistorik (7 bud)
2301533
6 000
2301532
5 800
2299232
5 600
2291839
5 400
2291837
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.