Skålfat Gunnar Larsson

358032

GUNNAR LARSSON, skålfat, 1900-talets andra hälft, stengods, blåglaserat med stiliserade bladslingor, signerad Gunnar Larsson, ca 40x48 cm

Keramik/Porslin

Rum 17

Skålfat Gunnar Larsson

Budhistorik

2016-02-02 kl 13:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.