Ivar Morsing olja

358027

IVAR MORSING (1919-2009), Vandrande, signerad I Morsing, olja på duk fäst på pannå, 34x35 cm

Rum 5

Ivar Morsing olja

Budhistorik (4 bud)

2301095
1 400
2289096
1 300
2288042
2282955

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.