August Lundberg oljemålning

358025

AUGUST LUNDBERG (1882-1946): Den kvarvarande flygelbyggnaden efter Ryda Kungsgård, signerad Aug Lundberg, olja på pannå, ca 52,5 x 65 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 3

August Lundberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2287133
700
2284206

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.