Bordsur

358021

JAEGER-LECOULTRE, bordsur, Atmos, "Classic V", Schweiz, 1900-talets andra hälft, stomme av mässing, sidor av plexiglas, serienummer 263260, höjd ca 22 cm

Slitage

Klockor/Ur, Bordsur

Bordsur

Budhistorik (14 bud)
2298844
6 000
2299532
6 000
2298844
5 800
2297812
5 600
2294190
5 400

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.