Ivar Morsing olja

358014

IVAR MORSING (1919-2009), Figurer i landskap, signerad I Morsing, olja på duk fäst på pannå, 34x33 cm

Fack 2

Ivar Morsing olja

Budhistorik (12 bud)
2300612
2299576
2298738
1 900
2295548
1 800
2295355
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.