Fickurställ co hfickur

358012

FICKURSSTÄLL, 7 st, FICKUR, 3 st, ett ur i silver/800, höjd ca 6,5 -16 cm

Slitage, smärre skador

Diverse, Klockor/Ur

Monter 16

Fickurställ co hfickur

Budhistorik (28 bud)
2301191
2 800
2290592
2 600
2301187
2 400
2290592
2301161
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.