Roland Svensson Självporträtt 1938 oljemålning

358010

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Självporträtt, signerad och daterad Roland S -38, olja på duk, 70x48 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (5 bud)
2299984
2287301
1 800
2287299
1 700
2285002
1 600
2283757

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.