Roland Svensson - Eftersommar

358009

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Eftersommar", signerad Roland S, 222/260, färglitografi, bildmått ca 42x55 cm

Tavelvagn 16

Roland Svensson - Eftersommar
Budhistorik (11 bud)
2300564
2300563
750
2300375
700
2299541
650
2299157
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.