Roland Svensson - The Settlement

358008

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "The Settlement", signerad Roland S, pt, färglitografi, ca 25x43 cm

Tavelvagn 16

Budhistorik

2016-02-02 kl 16:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.