Roland Svensson - Höstkväll Stora Nassa 1948

358007

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll, Stora Nassa", etat I okt -48, signerad Roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm

Gulnader, med dedikation, något vågigt

Tavelvagn 16

Budhistorik (13 bud)
2300654
900
2300652
850
2300651
2300649
750
2300646
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.