C. Göran Karlsson tempera

358004

C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Komposition, signerad och daterad CGK -90, tempera på papper, 38x28,5 cm

Rum 6

C. Göran Karlsson tempera

Budhistorik (17 bud)
2300670
5 600
2300486
5 400
2299166
5 200
2300485
5 000
2299166
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.