Ljusstakar 5 dlr

358001

NAGEL, ljusstakar, 5 dlr, 1960-tal, Tyskland, polerade

Slitage

Diverse, Metall

Monter 17

Ljusstakar 5 dlr

Budhistorik (7 bud)
2300664
600
2298903
550
2296330
500
2293337
450
2285024

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.