André Lanskoy färglitografi

357998

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), Journal d'un Fou, signerad och numrerad Lanskoy 56/100, färglitografi, 44x67 cm

Fack 21

André Lanskoy färglitografi
Budhistorik (8 bud)
2301565
2290171
2289114
2288250
700
2285240
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.