André Lanskoy färglitografi

357996

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), Journal d'un Fou, signerad och numrerad Lanskoy 56/100, färglitografi, 44x67 cm

Fack 15

André Lanskoy färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2290179
2289112
2284705
550
2283059
500
2283058

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.