Toiletteset

357987

TOILETTESET, 7 dlr, glas, 1900-talets mitt, slipad dekor, bestående av: 3 runda skålar med lock, avlångt etui med lock, 2 flaskor med propp, fat

Slitage

Glas, Övrigt glas

Toiletteset

Budhistorik (5 bud)
2301076
500
2300997
450
2300950
2300995
2300950

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.