Värja 1800-tal

357985

VÄRJA, svensk, 1800-talets mitt, för infanteriofficer, eneggad klinga, förgyllt mässingsfäste med kannelerad knapp, längd 91 cm

Vapen/Medaljer

Värja 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2300887
1 600
2300876
2299872
1 400
2291496
1 300
2290368

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.