Matbord i teak

357984

MATBORD med två utdragsskivor, teak, 1960-tal, höjd ca 74, 134x84, skivorna 56 cm vardera

Ytslitage, fläckar

Möbler, Matbord

Rum 15

Matbord i teak

Budhistorik (33 bud)
2300319
3 200
2300064
2300064
2 800
2300190
2 600
2300064
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.