Bordslampor

357983

BORDSLAMPOR, 1 par, mässing 1900-talets andra hälft, etikettmärkta "Aneta, Växjö, Sweden", höjd ca 70 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor

Budhistorik (41 bud)
2301480
5 600
2301541
5 400
2301480
5 200
2301540
5 000
2301480
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.